Elu oluline väljakutse on õppida vaimustuma sellest, mida teed.

Armunud elusse

innustav motivatsioonikoolitus meeskondadele

Armunud elusse – elust vaimustuma innustav motivatsioonikoolitus meeskondadele

Mäletad seda tunnet, kui olid armunud? Armuda võib inimesse, hetkedesse, tegevustesse, asjadesse, iseendasse ja tervesse elusse. See on tunne, et “Jah, ma tean mida ma tahan ja ma tahan tegutseda, et seda kogeda.”

“Armunud elusse” inspiratsiooniseminaril saad loominguliste vestluste ja mõtteharjutuste kaudu luua selgust enda unistustes, tõsta enda energiataset ja vaimustumist enda elust.

Selle koolituse tellivad organisatsioonid enda meeskondadele selleks, et koolituspäevades oleks positiivne kõrge energiaga sündmus, kus osaleja tunneb, et ta saab midagi tõeliselt head enda jaoks isiklikult.

Sellist laadi motivatsioonikoolitus sobib hästi suurema meeskonna väljasõitude ja koolituspäevade algusesse, kus on tarvis saada inimesed avanema ja positiivsele lainele. Tänu sellele saavad osalejad hiljem organisatsiooni probleemidele avarama ja võimalustele orienteeritud pilguga vaadata.

3-tunnise avastusretke käigus:

 • Õpime, kuidas vaimustuda enda tegemistest

  Avastame 7 õnnelikku harjumust, mis aitavad parema tujuga elada ja tööd teha.

 • Käivitame enda loovust

  Lähme reisile ja kujundame endas loovharjutuse kaudu “JAH” meeleseisundit, et avada end uutele ideedele ja võimalustele.

 • Õpime teineteiselt

  Teeme endas kiir-inventuuri ning õpime teistelt, kuidas uusi positiivseid harjumusi omandada.

Lisaks saame kombineerida programmi näiteks selliseid mooduleid:

 • Teeme meeskonna/organisatsiooni diagnostika

  Arutame koos, mis on meie meeskonnas hästi, mida tahame parandada, mida tahaksime juurde luua ja millest võiksime loobuda.

 • Visualiseerime päeva tulevikus

  Lähme juhendatud kujutlusrännakule, et visualiseerida ühte vägevat ja tegusat päeva tulevikus ning tunnet, mida kogeme enda parimat tööd tehes.

 • Praktiseerime tegudevestlust

  Harjutame coachingu vestlust, et suudaksime elada iga päev mitte probleemide, vaid võimaluste võtmes.