Ettevõtluskoolitus – kas Sa tõesti oled valmis saama ettevõtjaks?

Kui jah, siis siin on üks väljakutse Sinule kui värskele ettevõtjale – leia 10 inimest, kel on sama huvi nagu Sinulgi, kes vajavad ettevõtluskoolitust ning võta ühendust Victory Trainingsi koolitajatega, et korraldada spetsiaalne ettevõtluskoolitus Sinu rühma jaoks.

Koolitaja on ettevõtluspedagoogika magistrant, ettevõtja Harald Lepisk, kellel on spetsiaalne väljaõpe ja kogemus ettevõtluse õpetamiseks ning 6-aastane kogemus loovuskoolituste läbiviimises. Ta on nõustanud ja koolitanud alustavaid ettevõtjaid, noori ettevõtjaid ja ka tegutsevaid ettevõtjaid saama paremaks. Harald aitab Sul:

  • Leida maailmale väärtust pakkuva tasuva äriidee.
  • Vormida äriidee kontseptsiooniks, mis loob Sulle pildi kellele ja kuidas oma toodet pakkuda.
  • Teeb lihtsalt selgeks, kuidas rahaga targalt ümber käia, kuidas oma toodet edukalt klientidele pakkuda.
  • Varustab Sind olulisemate tööriistadega ettevõtluse käivitamiseks, käigus hoidmiseks ja arendamiseks.

 

Selle koolituse eripära

See ettevõtluskoolitus viiakse läbi töötoa vormis ning 4 koolituspäeva jooksul moodustavad osalejad omavahel meeskonnad, genereerivad äriideed, vormivad ärikontseptsiooni, planeerivad turundust ja riske ning koostavad enda meeskonna idee peale äriplaani. See kursus aitab ettevõtlusega alustada nendel, kes tõesti seda tahavad.
 
Loengu kuulamise asemel tegeleme enda idee arendamisega ettevõtmiseks.
 
See kursus ei pruugi vastata Töötukassa ettevõtlustoetuse saamiseks nõutava ettevõtluskoolituse nõuetele, küll aga annab praktilise baasi, mille abil enda ideed realiseerima minna.