Oleme piisavalt sarnased, et ühise eesmärgi nimel tegutseda ning piisavalt erinevad, et teineteist täiendada.

Koolitaja Harald LepiskMotivatsiooni- ja loovustreener Harald Lepisk

Silmapaistev koolitaja, sest suudab tuua koolitusruumi energia, põnevuse ja innustava õhkkonna. Ta ühendab tehnoloogia konsultandi selguse, näitleja mängulisuse, DJ ning õhtujuhi karismaatilise sära ja juhi süsteemsuse, et muuta oma koolitused tõeliseks arenguelamuseks.

Lisaks on Harald omandanud magistrikraadi Tartu Ülikooli ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise erialal ettevõtluspedagoogika suunal. Paljud tunnevad teda ka Inspiratsiooni blogi peremehena, millest on saanud innustust tuhanded inimesed.

Haraldi juhtmõte: leia iga päev moodus, kuidas tuua kasvõi tükike enda unistusest juba tänasesse päeva.

Koolitaja Andy Linnas
Ärikonsultant Andrei-Andy Linnas

Aktiivne ideede generaator, kes on juba mitmeid aastaid aidanud teistel viia ellu oma unistusi. Andy kombineerib oma koolitustel raamatupidaja täpsust, strateegia konsultandi tulemuslikku süsteemsust ja keeltelaagri kasvataja loovat mängulisust.

Ideede realiseerimiseks on Andy ammutanud teadmisi ja kogemusi õppides Tartu Ülikoolis majandust, täiendades ennast ajaloo ja psühholoogia valdkonnas ning töötab praegu ärikonsultandina. Hetkel täiendab Andy end intellektuaalse omandi magistriõpingutes Rootsis Göteburgis.

Andy moto on elada kogemise nimel ja aidata teistel kogeda, küsimata vastu.

Meeskonnatöö treener Kaire Valge

Iga päev on seiklus! Kaire on nagu moodne Hunt Kriimsilm, kes viib läbi seiklus-, meeskonnatöö ning ettevõtlus koolitusi nii klassiruumides kui ka vabas looduses ja innustab inimesi oma ideid realiseerima. Tegeledes samal ajal juhtimis- ja turunduskonsultatsioonidega teab Kaire, et just läbi mängulise õppimise saavutavad koolitusel osalejad kõige paremad tulemused.

Kaire on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikooli majandusteaduskonnast, ärijuhtimises turunduse ja juhtimise suunal, lisaks eelnevale läbinud TÜ haridusteaduskonnas kutsepedagoogika aastase täiendõppe. Õpitut praktiseerib ta nii koolitaja kui ka ärikonsultandina juba aastaid. Energilise neiu süda kuulub eelkõige koolitamisele, täites nii kunagist ennustust saada noorte teejuhiks.

Vabal ajal tegeleb Kaire koerte treenimise, aianduse, fotograafiaga ja  külastab erinevaid kultuurisündmusi.

Kaire moto on: Pühenda aega oma annete avastamisele, õpi läbi kogemuste  – Et sinu oskused oleksid miljonit väärt.

Esinemistreener Kaupo Noormaa

Töötanud meeskonnajuhina keskmise suurusega ehitusettevõttes, andnud oma panuse nii Saku Õlletehase kui ka Balteco müügiosakonda ning osalenud JCI Estonia mitmetes erinevates projektides, olles sealjuures vastutav nii müügi ja turundusvaldkonna, kui ka üleüldise projekti õnnestumise eest – kõiki neid aastate jooksul saadud kogemusi ja teadmisi jagab ta oma koolitustel teooriaga põimituna.

Samamoodi nagu Harald ja Andy, on ka Kaupo omandanud bakalaureuse kraadi Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas, õppides lisaks aineid nii riigiteaduste kui ka psühholoogia õppekavast. Ajavahemikus 2009-2010 läbis Kaupo ETKA Andrase täiskasvanute koolitaja kvalifikatsiooni kursuse.

Koolitajate võrgustik

Meil on ca 100 koolitajaga võrgustik, mille liikmeid kaasame vajadusel erinevatesse projektidesse, et tuua konkreetse valdkonna eksperdi perspektiiv koolitusprogrammi.

Millises valdkonnas tahaksid praegu arengut käivitada?