Oleme piisavalt sarnased, et ühise eesmärgi nimel tegutseda ning piisavalt erinevad, et teineteist täiendada.

Koolitaja Harald LepiskMotivatsiooni- ja loovustreener Harald Lepisk

Silmapaistev koolitaja, sest suudab tuua koolitusruumi energia, põnevuse ja innustava õhkkonna. Ta ühendab tehnoloogia konsultandi selguse, näitleja mängulisuse, DJ ning õhtujuhi karismaatilise sära ja juhi süsteemsuse, et muuta oma koolitused tõeliseks arenguelamuseks.

Lisaks on Harald omandanud magistrikraadi Tartu Ülikooli ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise erialal ettevõtluspedagoogika suunal. Paljud tunnevad teda ka Inspiratsiooni blogi peremehena, millest on saanud innustust tuhanded inimesed.

Haraldi juhtmõte: leia iga päev moodus, kuidas tuua kasvõi tükike enda unistusest juba tänasesse päeva.

Koolitaja Andy Linnas
Ärikonsultant Andrei-Andy Linnas

Aktiivne ideede generaator, kes on juba mitmeid aastaid aidanud teistel viia ellu oma unistusi. Andy kombineerib oma koolitustel raamatupidaja täpsust, strateegia konsultandi tulemuslikku süsteemsust ja keeltelaagri kasvataja loovat mängulisust.

Ideede realiseerimiseks on Andy ammutanud teadmisi ja kogemusi õppides Tartu Ülikoolis majandust, täiendades ennast ajaloo ja psühholoogia valdkonnas ning töötab praegu ärikonsultandina. Hetkel täiendab Andy end intellektuaalse omandi magistriõpingutes Rootsis Göteburgis.

Andy moto on elada kogemise nimel ja aidata teistel kogeda, küsimata vastu.