Harald Lepisk

  Harald Lepisk

Koolitaja enesearengu, ettevõtlikkuse ja avaliku kõnelemise alal.
Haridusvaldkonna ettevõtja ja videograaf.
Inspiratsioon.ee arengukeskkonna, Lugudevestja ja Kireleidja rakenduse looja.
Elu looming podcasti saatejuht.

Minu kavatsus on olla tõeliselt õnnelik, ettevõtlik, loov ja nooruslik tegija. Selleks treenin ennast iga päev ideede elluviimise kaudu, et minu teod ja avastused võiksid inspireerida ka teisi olema vägev versioon endast.

Usun, et meis kõigis on erakordsed anded ja suur rõõm kasvab nende annete rakendamisest. Enda mõtete, tunnete ja tegudega oleme enda elu disainerid. Olen pühendunud sellele, et pakkuda inspiratsiooni tõeliselt vaimustava elu loomiseks.

Võimestan noori unistajaid kasvama ettevõtlikeks loojateks.

Mind kutsutakse tavaliselt siis, kui on tarvis energilist, loovat ja innustavat koolitajat, kes innustaks inimesi armuma enda tegemistesse. Seda juba 12 aastat enam kui 800-l vahval õppesündmusel 14 riigis. Ladusalt nii eesti, kui ka inglise keeles.

Lemmik koolitusprogrammid:

Sellesse ma usun: armu enda elusse ja elu armub Sinusse:

Millised ettevõtmised on mind tegutsema innustanud?
Harald Lepisk - ettevõtlus

Parim töökoht maailmas: ettevõtja

Avastasin enda kire ettevõtluse vastu kui koolipoisina DJ-na tegutsesin ning enda helitehnika rendi äriga startisin. Hobist kasvas välja ka Eesti esimene spetsiaalne DJ-tehnika veebipood, kus sain aastate jooksul väga hea klienditeeninduse kooli. Kui isiksusena olin piisavalt küpseks kujunenud, asusin kaubandusettevõtet juhtima, mis on praeguseks õnnestunud viia isetoimivaks.

Harald Lepisk - Inspiratsioon

Iga puudus on võimalus luua

Kui tunnen millestki puudust ja ei leia seda, siis loon selle ise. Nõnda sündis 2008. aastal Inspiratsiooni blogi, mis pakub tuhandetele külastajatele head positiivset laengut. Armastusest heade lugude vastu, sündis Lugudevestja loomisnurk, kuhu olen laadinud sadakond mõtlema panevat jutustust. Tahtest näha inimestes parimat, sündis Inspireerivate inimeste videoseiklus, kus intervjueerime “tavalisi” Eesti inimesi, kes tegutsevad kirglikult ning on inspiratsiooniks meile kõigile. Veendumusest, et elu väärib täiega elamist juba noores eas, lõin Kireleidja rakenduse, mis aitab noortel leida algatusideid, et enda arengut käima tõmmata.

Harald Lepisk - kogukonna areng

Ümbritse ennast positiivselt laetud inimestega

Mul õnnestus juba varajases eas ümbritseda end aktiivsete ja kogenud inimestega Eesti Ettevõtlike Noorte Kojas. Andsin endapoolse panuse mentorlusprogrammi ja Treeninginstituudi eestvedamisega ja JCI Toomemäe Ettevõtlike Noorte Koja presidendina. Noortekojas sündis ka Võta ette programm, kus kaaskoolitajatega ärgitasime erinevates linnades inimesi positiivseid algatusi looma.

Harald Lepisk - looming

Loomises peitub elujõud

Mulle meeldib luua. Olgu selleks ilusad postrid, veebilehed, jutustused või inspireerivad videoklipid. Rõõmustan, et saan enda loomingulist potentsiaali rakendada igapäevatöös õppelahenduste disainimisel.

 Harald Lepisk - haridus

Entusiasm, mis on ehitatud tugevale süsteemsele baasile

Soliidne akadeemiline ringkond on aidanud kujundada süsteemset lähenemist praktikas õpitule. Edukalt lõpetatud õppeprogrammide hulgast leiab:

  • Tartu Ülikool (MBA) – ettevõtlus ja tehnoloogia juhtimine, spetsialiseerumisega ettevõtluspedagoogikale.
  • Tartu Ülikool (BA) – ettevõttemajandus (turunduse ja juhtimise suunal) ning rakenduslik psühholoogia kõrvalerialana.
  • Nõo Reaalgümnaasium – matemaatika ja inglise keele süvaõppega klass.

Lõputööde teemad:

  • Bakalaureuse töö “Loovuse arendamise võimalused koolitusettevõttes” – kaitstud hindele “A – suurepärane”.
  • Magistritöö “Loova mõtlemise arendamise koolitusprogrammi loomine üliõpilaste näitel” – kaitstud hindele “A – suurepärane”.

Lõpukõne Tartu Ülikooli lõpuaktusel (2011):

Koolitaja kvalifikatsioon:

  • Rahvusvaheline JCI Certified National Trainer
  • Eestimaine andragoogika täiendkursus (80 tundi)
  • Saksa Triple A koolitajate väljaõpe (80 tundi)
  • Lisaks Eestile koolitanud Soomes, Rootsis, Taanis, Norras, Lätis, Leedus, Rumeenias, Hispaanias, Portugalis, Itaalias, Saksamaal, Inglismaal, Ukrainas ja Kataris. Pidanud motivatsioonikõnesid Ungaris, Taanis, Hispaanias ja Belgias.

Viin koolitusi läbi eesti keeles ja ka väga heal tasemel inglise keeles.

Isiklik moto:

Leia iga päev võimalus elada kasvõi tükike enda unistusest juba täna.

(Harald Lepisk)

Suhtleme:
harald@trainings.ee
tel. +372 52 669 18
View Harald Lepisk's profile on LinkedIn