Armunud elusse

Mäletad seda tunnet, kui oled armunud? Armuda võib inimesse, hetkedesse, tegevustesse, asjadesse, iseendasse ja tervesse elusse. See on tunne, et “Jah, ma tean mida ma tahan ja ma tahan tegutseda, et seda kogeda.”

“Armunud elusse” inspiratsiooniseminaril saad loominguliste vestluste ja mõtteharjutuste kaudu luua selgust enda unistustes, tõsta enda energiataset ja vaimustumist enda elust.

Selle koolituse tellivad organisatsioonid enda meeskondadele selleks, et koolituspäevades oleks positiivne kõrge energiaga sündmus, kus osaleja tunneb, et ta saab midagi tõeliselt head enda jaoks isiklikult.

2-3 tunnisel inspiratsiooniseminaril armume elusse nende teemade kaudu:

  • Kuidas olla armunud – armunud enda elusse?
  • Loovharjutuste kaudu “JAH” meeleseisundi kujundamine, et avada end uutele ideedele ja võimalustele.
  • Mis teeb uuringute järgi õnnelikuks?
  • Visioonivestlused – mis paneks silmad särama ja kuidas saaks seda juba täna kogeda? Elavdavad vestlused tänulikkuse, enesearengu, eeskujude ja enda väärtuste teemal.
  • Rituaalid ja põhimõtted positiivse meeleseisundi loomiseks ja hoidmiseks.

Sellist laadi motivatsioonikoolitus sobib hästi suurema koolituspäeva algusesse, kus on tarvis saada inimesed avanema ja positiivsele lainele, et nad saaksid hiljem organisatsiooni probleemidele avarama ja võimalustele orienteeritud pilguga vaadata.

Meisterdasime meeskonnaga ühe hinge paitava videoklipi, et saaksid vaikselt elusse armumise käsile võtta: