Motivatsioonikoolitused:

Koolitaja Harald Lepisk tegutseb selle nimel, et üha rohkem inimesi oleksid imelised kingitused maailmale. Tema loodud Inspiratsioon.ee arengukeskkond aitab ületada madalseisu elus ja taas läita isu tegutseda. Ta on raamatu „Minu elu kutse“ autor ja podcasti „Elu looming“ saatejuht. Hariduselt Tartu Ülikooli ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister. Harald on korduvalt valitud JCI Euroopa top 3 kõnelejate hulka, tituleeritud “Impact speaker 2023” mõjukõnelejaks ja tänaseks on ta innustanud inimesi enam kui 1300-l õppesündmusel 20 riigis.

Avaliku esinemise treening:

Koolitaja Harald Lepisk on korduvalt valitud JCI kõnevõistlustel Euroopa top 3 kõnelejate hulka ja tänaseks on ta innustanud inimesi enam kui 1300-l õppesündmusel 20 riigis. Tema loodud Inspiratsioon.ee arengukeskkond aitab ületada madalseisu elus ja taas läita isu tegutseda. Ta on raamatu „Minu elu kutse“ autor ja podcasti „Elu looming“ saatejuht. Hariduselt Tartu Ülikooli ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister.

Ettevõtluskoolitused:

Koolitaja Harald Lepisk tegutseb selle nimel, et aidata inimestel saada tulevikukindlaks. Tema loodud Inspiratsioon.ee arengukeskkond aitab ületada madalseisu elus ning äratada indu õppimiseks ja kasvuks. Harald on Araabia ja Euroopa innovatsiooniakadeemiate ning mitmete teiste innovatsiooniprogrammide moderaator. Hariduselt Tartu Ülikooli ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister. Ta on raamatu „Minu elu kutse“ autor ja podcasti „Elu looming“ saatejuht. Tänaseks on ta innustanud inimesi looma paremat tulevikku enam kui 1300-l õppesündmusel 20 riigis.