Enam kui 1300 inspireerivat õppesündmust

Nende organisatsioonidega oleme 17 aasta jooksul koos kasvanud ja uut kvaliteeti loonud:

Organisatsioonid

4H Eesti
A New Direction UK
AIESEC
Archimedes SA (Euroopa Noored Eesti büroo)
Audentese Koolide Sihtasutus
British Council
Coompanion Kalmar
Edtech Estonia
Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts
Eesti Curlingu Liit
Eesti Füüsika Selts
Eesti Hambaarstide Liit
Eesti Inimõiguste Keskus
Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus
Eesti Keskkonnahariduse Ühing
Eesti Koolitusettevõtjate Liit
Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing
Eesti Loodusmuuseum
Eesti Muusikakoolide Liit
Eesti Noorteühenduste Liit
Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE
Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühing
Eesti Suhtekorraldustudengite Liit
Eesti Teadusagentuur
Eesti Teadushuvihariduse Liit
Eesti Tervisedenduse Ühing
Eesti Tervisemajanduse Koda
Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon Andras
Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit
Eesti Õpilasesinduste Liit
Eesti Õpilasmalev
Elus Teadus
ENTRUM
European Innovation Academy
Euroopa Komisjoni esindus Eestis
Heateo Sihtasutus
Impact Day
Investeerimisklubi
JCI Eesti Ettevõtlike Noorte Koda
Johannes Mihkelsoni Keskus
Junior Achievementi Arengufond
Junior Achievement Denmark
Junior Chamber International
Kahe Silla Klubi
Kaitseliidu Põlva malev
Kodanikuühiskonna Sihtasutus
Käo Tugikeskus
Leo Euroopa Foorum
Loov Eesti
Noortekonverentsid
Pimedate Ööde Filmifestival
Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Pärnu Kahe Silla Klubi
Pärnu Spordikool
Pärnumaa Õpilasmalev
Robotex
SEB Heategevusfond
Sebra Koolitused
Sihtasutus Innove
SINA – Suured Ideed Noorte Algatusel
SOS Lasteküla Eesti Ühing
Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Tallinna Koolitervishoid
Tallinna Noortevolikogu
Tallinna Teaduspark Tehnopol
Targa Töö Ühing
Tartu Kutsehariduskeskuse Info- ja Karjäärinõustamiskeskus
Tartu Loomemajanduskeskus
Tartu Ülikooli Üliõpilaskonna Sihtasutus
Tartumaa Omavalitsuste Liit
Teaduskeskus AHHAA
Tegusad Eesti Noored
Tudengi Tulevik
Tuleviku Tehnoloogiakeskus (kood/Jõhvi)
Unicef Eesti
Viljandimaa Omavalitsuste Liit
Võrumaa Koostöökogu
Õnnemaa
Õpilasmalev
Ökoloogiliste Tehnoloogiate Keskus
Zeus

Firmad

Aasa Global
Abisol
Addenda
Advisio
Agenda Public Relations
AstraZeneca
Alexela
All Meedia Eesti
Ambromed Grupp
Artproof
Assets RMP
Atea Eesti
Autosõit
Avaeksperdid
Baltic Components
BDA
Bolt Operations
Borealis Eesti
Car Rental Gateway
Circle K
Civitta
Contriber Labs
Delfi Meedia
Edu Akadeemia
Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus
Elering
Elisa Eesti
Ensto
Ensto Lighting
Ergo Kindlustus
Event Masters
Fastleader
Foxway
GKR Trade
Hanza Mechanics
Harmet
Hepa
HYPE-LAB
ID Production
Iizi Kindlustusmaakler
Inseneribüroo KPME
JS Labs
Juunika Koolitus
Kersti Võlu Koolituskeskus
Kinema
Kirjastus Maurus
KnowIT Estonia Consulting
KPG Kaubandus
KPMG
KPMS Partnerid
Lennuliiklusteenindus
Manpower
Mapri Ehitus
MM Grupp
Monese
Multilingua Keelekeskus
Nordea Pank
Norvartis
Novo Nordisk
Playtech
Podium North
Publicon
Puhastusimport
R-Kiosk
Reiting PR
Ruukki
Saarioinen Eesti
Santa Maria
Sami Masinakeskus
SEB Eesti
SEB Läti
SEB Leedu
Scanola Baltic
Soulteam
Starship Technologies
Stora Enso Eesti
Swedbank
Sweep Agency
Talents Upgrade Group
Tallinna Konverentsid
Tartu Biotehnoloogia Park
Teadusteater Kvark
Telia Eesti
Telinek
Telliskivi Maja
TK Koolituskeskus
Turnit
Vesilind (Rakett 69)
Äripäev

Avalik sektor

Eesti Noorsootöö Keskus
Eesti Pank
Eesti Töötukassa
Elva Vallavalitsus
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS)
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
Haanja Vallavalitsus
Haridus- ja Noorteamet (HARNO)
Haridus- ja Teadusministeerium
Harku Vallavalitsus
Justiitsministeerium
Jõelähtme Vallavalitsus
Jõgeva Maavalitsus
Järva Maavalitsus
Kaitseinvesteeringute Keskus
Kaitseliit
Kanepi Vallavalitsus
Keeleinspektsioon
Keskkonnaamet
Keskkonnaministeerium
Kohila Vallavalitsus
Kose Vallavalitsus
Lääne-Viru Maavalitsus
Maksu- ja Tolliamet
Maamajanduse Infokeskus
Muinsuskaitseamet
Päästeamet
Rae Vallavalitsus
Rahandusministeerium
Rapla Vallavalitsus
Raplamaa Maavalitsus
Riigi Tugiteenuste Keskus
Riigikohus
Riiklik Eksami ja Kvalifikatsioonikeskus
Ruhnu Vallavalitsus
Politsei- ja Piirivalveamet
Pärnu Linnavalitsus
Pärnu Maavalitsus
Pärsti Vallavalitsus
Põllumajandusuuringute Keskus
Põlva Maavalitsus
Riigi Tugiteenuste Keskus
Saare Vallavalitsus
Saaremaa Haldus
Saaremaa Vallavalitsus
Saku Vallavalitsus
Saue Vallavalitsus
Siseministeerium
Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus
Sotsiaalministeerium
Tamsalu Vallavalitsus
Tartu Linnavalitsuse ettevõtlusosakond
Tartu Linnavalitsuse haridusosakond
Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakond
Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu
Tallinna Ettevõtlusamet
Tallinna Haridusamet
Tallinna Ringkonnakohus
Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
Tapa Vallavalitsus
Tööinspektsioon
Valga Maavalitsus
Valga Muuseum
Viljandi Maavalitsus
Viljandi Vallavalitsus
Võru Maavalitsus

Haridusasutused

Aidu Lasteaed
Are Kool
Audentese Erakool
Eesti Kunstiakadeemia
Eesti Maaülikool
Elva Gümnaasium
Ettevõtluskõrgkool Mainor
Friedebert Tuglase nimeline Ahja Kool
Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium
Huvikeskus Kullo
Ilmatsalu Lasteaed
Imavere Lasteaed
Juhan Liivi nimeline Alatskivi Kool
Jõgevamaa Gümnaasium
Jõhvi Gümnaasium
Jüri Gümnaasium
Kaiu Põhikool
Kehtna Kutsehariduskeskus
Kehtna Põhikool
Kiili Gümnaasium
Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Kodila Põhikool
Kohila Gümnaasium
Kostivere Kool
Kullamaa Keskkool
Kuressaare Ametikool
Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium
Kõrgem Kunstikool Pallas
Laagri Kool
Luunja Keskkool
Luunja Lasteaed Midrimaa
Lähte Ühisgümnaasium
Lüllemäe Kool
Mart Reiniku Gümnaasium
Märjamaa Ühisgümnaasium
Miina Härma Gümnaasium
Nurme Kool
Nõo Põhikool
Nõo Reaalgümnaasium
Oru Kool
Paide Gümnaasium
Paide Sookure Lasteaed
Paldiski Gümnaasium
Peetri Lasteaed-Põhikool
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium
Pärnu-Jaagupi Põhikool
Raasiku Kool
Raikküla Kool
Rapla Täiskasvanute Gümnaasium
Rapla Ühisgümnaasium
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
Retla Kool
Ruila Kool
Rõngu Keskkool
Rõuge Põhikool
Räpina Aianduskool
Shate Tantsukool
Tabasalu Kool
Tallinna Euroopa Kool
Tallinna Huvikeskus Kullo
Tallinna Majanduskool
Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool
Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikooli Pedagoogiline Seminar
Tamme Gümnaasium
Tartu Descartesi Lütseum
Tartu Erakool
Tartu Forseliuse Gümnaasium
Tartu Kesklinna Kool
Tartu Kommertsgümnaasium
Tartu Kunstigümnaasium
Tartu Kutsehariduskeskus
Tartu Slaavi Gümnaasium
Tartu Tervishoiukõrgkool
Tartu Variku Kool
Tartu Ülikool
Tartu Ülikooli Ettevõtluskeskus
Tartu Ülikooli Narva Kolledž
Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž
Tõstamaa Keskkool
Türi Lasteaed
Türi Ühisgümnaasium
Valga Gümnaasium
Valgamaa Kutseõppekeskus
Vara Põhikool
Viimsi Kool
Viimsi Gümnaasium
Viljandi Gümnaasium
Viljandimaa Kutseõppekeskus
Viluste Põhikool
VOCO
Võru Gümnaasium
Ülenurme Gümnaasium

Piirkondlikud arendusorganisatsioonid

Harjumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Harjumaa Omavalitsuste Liit
Hiiumaa Noorsootöökeskus
Hiiumaa Teavitamis- ja Nõustamiskeskus HUPS
Hummuli Arendus
Ida-Viru Ettevõtluskeskus
Ida-Viru Loomemajanduskeskus
Jõgevamaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Järvamaa Arenduskeskus
Järvamaa Noortekogu
Kesk-Eesti Noorsootöökeskus
Lõuna-Eesti Turism
Läänemaa Arenduskeskus
Lääne-Viru Arenduskeskus
Maaelu Arengu Instituut
Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus
Põlvamaa Õppenõustamiskeskus
Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
Raplamaa Info- ja Nõustamiskeskus
Saaremaa Arenduskeskus
Saaremaa Ettevõtjate Liit
Tartu Ärinõuandla
Tartumaa Arendusselts
Tartumaa Noortekogu
Valgamaa Arenguagentuur
Valgamaa Omavalitsuste Liit
Valgamaa Partnerluskogu
Võrtsjärve Ühendus
Võrumaa Arenguagentuur

Noortekeskused ja klubid

Kohila Avatud Noortekeskus
Märjamaa Valla Noortekeskus
Ole Sina Ise Klubi
Rakvere Avatud Noortekeskus
Rapla Avatud Noortekeskus
Rõuge Noorteklubi
Tallinna Ülikooli Üliõpilaskond
Tõlliste Avatud Noortekeskus TANK
Tähe Noorteklubi
TÜ Pärnu Kolledži Vilistlaskogu
Viimsi Huvikeskus
Viljandi Noortekeskus

Oled Sa valmis inspiratsiooni lainele asuma?