Inspireeriv avaliku esinemise oskus toob Sinu parimad anded ja ekspertiisi kuulajateni.

Avaliku esinemise koolitus

videotagasisidega esinemistreening

Avaliku esinemise koolitus videotreeninguga – julge ja selge kõnelemine

Kuidas saada julgeks esinejaks? Treenides. Seepärast on ka avaliku esinemise koolitus videotagasisidega treeningu vormis, et osalejad saaksid päriselt praktika ja tagasiside kaudu end paremateks kõnelejateks treenida.

Praktiliste harjutuste kaudu õpivad osalejad kõnesid üles ehitama, esinemisärevusega toime tulema, enda kehakeelt ja häält teadlikumalt valdama.

Treeningul mängime läbi kõned ja etteasted, mida on reaalselt tulevikus tarvis pidada. Videosalvestuse, teiste osalejate ja treeneri tagasiside kaudu saame konkreetsed ja personaalsed suunised, kuidas enda sooritust paremaks muuta.

Optimaalne videotreeningu grupi suurus on 8-12 osalejat, suuremate gruppide puhul lühendame harjutuste pikkust ja vähendame videotagasiside osakaalu. Näiteks 12-18 liikmeliste gruppide puhul keskendume kohapeal esitlustele ja juhendaja tagasisidele ning osaleja saab pärast koolitust analüüsida enda sooritust videosalvestuse toel iseseisvalt.

Edasijõudnud esinejatele on võimalik teha personaalprogramme kõrgtaseme saavutamiseks.

Avaliku esinemise koolituspäeva saame integreerida selliseid mooduleid:

 • Meeldejääv enesetutvustus

  Määratleme, mille poolest tahame inimestele meelde jääda ning kuidas saame lühikese tutvustuse toel jääda meelde oma valdkonna tegijana.

 • Innustuskõne pidamine

  Treenime lugude vestmise ja mõjustamispsühholoogia abil vormima kõnesid, mis lähevad kuulajatele südamesse.

 • Telesaate simulatsioon

  Lavastame Ringvaate laadse saate, kus proovime läbi, kuidas intervjuu käigus enda uuest algatusest või teenusest rääkida.

 • Äriideede konkursi simulatsioon

  Simuleerime äriideede võistlust, kus osaleja ülesandeks on teha 30-sekundiline liftikõne enda idee kohta ning vastata žürii küsimustele.